گردنبندقاپی کارگردان تئاتر از پیشکسوت پرسپولیس

گردنبندقاپی کارگردان تئاتر از پیشکسوت پرسپولیس

بازیگر و کارگردان تئاتر موزیکال که گردنبند فوتبالیست پیشکسوت پرسپولیس را سرقت کرده بود، بازداشت شد.

به گزارش خبرنگار جام‌جم، بعدازظهر سی‌ام خرداد امسال، محمدرضا مهدوی، بازیکن پیشکسوت فوتبال پرسپولیس تهران وقتی از خودرویش در خیابان دادمان در محله سعادت‌آباد تهران پیاده شد، مرد موتورسواری به او نزدیک و در یک چشم‌برهم‌زدن گردنبند 200 میلیونی را قاپید. این فوتبالیست با سارق درگیر شد که او با جاگذاشتن موتورسیکلتش، سوار خودرویی شد و فرارکرد. ماموران در بازبینی فیلم مغازه‌های اطراف محل سرقت، تصویر سارق را شناسایی کرده و پی بردند در فاصله کمی از سارق، مرد دیگری ایستاده بود که بعد از سرقت از محل فرار کرده بود. با مشاهده این تصویر احتمال دادند او همدست سارق فراری باشد. 
ماموران از روی پلاک موتورسیکلت سارق که در صحنه دزدی جا مانده بود هویتش را شناسایی و شامگاه شنبه چهارم تیر امسال او را بازداشت کردند. متهم منکر سرقت بود. در حالی که راننده تاکسی که متهم با آن فرار کرده بود نیز با حضور در پلیس آگاهی، سارق را شناسایی کرد و گفت: روز حادثه در حوالی محله سعادت‌آباد تهران مسافرم را پیاده کردم که ناگهان مردی خودش را به من رساند و خواست سوارش کنم. وقتی سوار شد، متوجه مرد دیگری شدم که او را تعقیب می‌کرد. مرد مسافر مدعی بود با همسرش دعوا کرده و برادرزنش در تعقیب اوست. تصور کردم راست می‌گوید و فراری‌اش دادم اما چند ساعت بعد که به آن محل برگشتم، متوجه شدم او سارق بوده و از دست مالباخته فرار می‌کرد.
 متهم 34ساله که بدنش پر از خالکوبی‌های عجیب است، دیروز در جریان تحقیقات در شعبه پنجم بازپرسی دادسرای ناحیه34 تهران منکر سرقت شد و گفت: مدرک کارشناسی ارشد کارگردانی سینما دارم. 15سال می‌شود در زمینه بازیگری و کارگردانی تئاتر موزیکال فعالیت دارم. با بازیگران و کارگردان‌های زیادی همکاری داشتم. همه مرا می‌شناسند و فرد معروفی هستم. ماهانه 12تا 15میلیون تومان دستمزد می‌گیرم و مشکل مالی نداشتم که بخواهم سرقت کنم. چون فوتبالی نیستم مالباخته که پیشکسوت تیم پرسپولیس است را نمی‌شناسم و از او سرقت نکرده‌ام.
 وی افزود: روز سرقت از شاکی، من در خانه بودم و موتورسیکلتم مقابل در، پارک بود. قصد رفتن به محل کارم را داشتم که متوجه سرقت موتورسیکلتم شدم و موضوع را به کلانتری محل گزارش دادم. من سارق نیستم و اشتباهی بازداشت شدم. 
مصطفی تقی‌زاده، بازپرس شعبه پنجم دادسرای ناحیه 34 تهران دراین‌باره به جام‌جم گفت: با توجه به انکار متهم پرونده، تحقیقات از او در اداره پلیس آگاهی تهران در حالی ادامه دارد که قرار شد او در مواجهه حضوری با شاکی پرونده نیز قرار گیرد.