راز بی‌گناهی پسر جوان در گزارش پزشکی قانونی

راز بی‌گناهی پسر جوان در گزارش پزشکی قانونی

گزارش پزشکی قانونی، راز مرگ مشکوک دختر جوان را فاش کرد و پسر جوان که در برابر اتهام قتل قرار داشت، تبرئه شد.

به گزارش خبرنگار جام‌جم، دو هفته قبل یکی از مسؤولان بیمارستانی در تهران به پلیس 110 زنگ زد و از مرگ مشکوک دختر 18ساله‌ای خبر داد. در ادامه تیمی از ماموران اداره دهم پلیس آگاهی در بیمارستان حاضر شده و با تحقیقات اولیه پی‌بردند پسر جوانی، او را به آنجا آورده و بعد از مرگ دختر، آنجا را ترک کرده است.
این در حالی بود که آثار کبودی روی گردن دختر فوت شده وجود داشت و احتمال می‌رفت به قتل رسیده باشد. تحقیقات برای یافتن پسر جوان آغاز و چند روز پیش شناسایی شد.
او در جریان تحقیقات در شعبه دهم بازپرسی دادسرای جنایی تهران گفت: با دختر 18ساله در اینستاگرام آشنا شدم و ارتباط‌مان شکل گرفت. بعداز مدتی متوجه شدم از خانه فرار کرده و نزد دوستانش زندگی می‌کند و از سوی خانواده‌اش نیز طرد شده است. او گاهی به خانه‌ام می‌آمد. از من پول می‌گرفت یا لباس و وسایلی می‌خواست که برایش می‌خریدم. آن شب، جشن تولد یکی از دوستانم در خانه‌ام برگزار شد. دختر جوان هم آمده بود که آخر مهمانی، ناگهان حالش بد شد. او را به بیمارستان رساندم اما وقتی فهمیدم فوت شده، فرار کردم. نمی‌دانم چه بلایی در شب مهمانی سرش آمد. من در مرگ او نقشی نداشتم. محمد‌تقی شعبانی، بازپرس شعبه دهم دادسرای جنایی تهران با تایید این خبر به جام‌جم گفت: تحقیقات در این‌باره ادامه داشت تا این‌که پزشکی قانونی اعلام کرد مصرف مواد و نوشیدن مشروبات الکلی باعث مرگ دختر شده و او به قتل نرسیده است.