انتقاد یک آهنگساز از خوانندگان

انتقاد یک آهنگساز از خوانندگان

یک آهنگساز معتقد است که هنر باید با دغدغه‌های اجتماعی مردم همراه باشد و خوانندگانی که الان کنسرت برگزار می‌کنند، چرا در زمان کرونا  کاری نکردند؟

میدیا فرج‌نژاد، آهنگساز و نوازنده موسیقی ایرانی گفت: رسالت هنر آگاهی‌بخشی و ایجاد دغدغه است. برخی دوستان قیمت هنگفت برای بلیت کنسرت‌هایشان تعیین می‌کنند؛ باید از آنها سوال کرد که معیارشان برای این قیمت‌گذاری‌ها چیست. چرا در زمان کرونا  که صحبت از پول نبود و اتفاقا مردم نیازمند نشاط و امید بودند، کنار کشیدند و الان کنسرت برگزار می‌کنند.
فرج‌نژاد دغدغه‌های اجتماعی را یکی از ابعاد اصلی آثارش دانست و درباره محتوای اجتماعی آثار موسیقایی‌اش به ویژه آلبوم «عصیان» گفت: هر شهروندی در جامعه‌ای که زندگی می‌کند وظایفی نسبت به آن جامعه بر عهده دارد. در این مسیر حداقل کاری که یک هنرمند می‌تواند انجام دهد، همراه بودن با حرف‌های مردم است.او به‌تازگی جدیدترین آلبوم خود با عنوان «عصیان» را در موزه ارتباطات رونمایی کرده است. مجموعه‌ای که در در ادامه آلبوم «طغیان» است. 
فرج‌نژاد سعی کرده در آلبوم «عصیان»، روایت‌های مختلفی از زندگی خود را در قالب یک اثر بداهه پیش روی مخاطبان قرار دهد تا آنها به شکلی موزیکال با اثر ارتباط بگیرند./ باشگاه خبرنگاران جوان