توهین به شعور 80میلیون ایرانی 

توهین به شعور 80میلیون ایرانی 

# کاندیدا شدن و ریاست احتمالی تاج در انتخابات فدراسیون فوتبال با آن کارنامه مشعشع، خصوصا قضیه پرونده ویلموتس، توهین به شعور 80 میلیون ایرانیه!

# مهدی _ تاج : ۳ سال است درباره پرونده ویلموتس سکوت کردم تا خدایی ناکرده روی جریان حکم پرونده 
اثر نگذارد!

#استاد یادت رفته تو همین برنامه‌ای که امشب رفتی برگه قرارداد دستت بود و سر واژه یک رقم معین و سایر جزئیات چقدر کل‌کل کردید؟ بگو مربی ۵۰۰هزار دلاری رو چرا بستی 2.2میلیون یورو

# فساد و #مافیای_فوتبال_ایران زمانی خودشو عیان کرد که #مهدی_تاج مقصر اصلی # ویلموتس_گیت دوباره برای انتخابات فدراسیون ثبت‌ نام کرده و تایید صلاحیت شد. 

# صلاحیت # مهدی_تاج برای انتخابات فدراسیون فوتبال تایید شد. مشکل قلبش حل شد؟ به همه تخلفاتش رسیدگی و تبرئه شد؟ تخلفات اساسنامه‌ای، انتخاب‌های غیر قانونی، سرپیچی از اجرای آیین‌نامه‌ها و… 

# فقط فاجعه ویلموتس نه؛ واگذاری ساختمان فدراسیون فوتبال به هلدینگ شستا، بازی متهورانه در زمین تعلیق واگذاری غیرشفاف و زیان‌ده کمپ و هتل آکادمی تیم‌ملی به پیمان‌کارها و کارگردانی هزاران سناریوی دروغ هم از سیاهه تأثیرات مهدی_تاج بر فوتبال ایران بوده.

# طرف با قرارداد #ویلموتس رسوایی به بار آورد، بعدش به بهونه مریضی از بازخواست و محاکمه فرار کرد. حالا خیلی ریز می‌خواد دوباره برگرده فدراسیون. 

# همیشه میگن مجرم به صحنه جنایت بر‌می‌گرده
​​​​​​​
# پرونده #مهدی_تاج همراه 7 عضو دیگر فدراسیون فوتبال بهاروند، صوفی‌زاده، اسلامیان، طالقانی، ممبینی، شیعی و اصفهانیان برای اهمالی که به ایجاد دِین برای فدراسیون و وارد آمدن خسارت به اموال دولتی و حقوق عمومی و تضییع آنها منجر شد، به دادسرا ارجاع شده بود. چطور صلاحیتش برای ریاست تایید شده؟