دوری 6ماهه فرشید اسماعیلی

دوری 6ماهه فرشید اسماعیلی

فرشید اسماعیلی هافبک سابق استقلال که فصل گذشته از این باشگاه جدا شد و برای العربی قطر توپ زد، به تازگی قراردادی با باشگاه فولاد امضا کرد.

او قصد داشت زیر نظر نکونام تبدیل به یکی از ستاره‌های لیگ‌برتر شود اما خیلی زود با مصدومیت سنگینی روبه‌رو شد. در یکی از دیدارهای دوستانه فولاد در ترکیه، زانوی اسماعیلی چرخید و به زمین افتاد. پس از عکسبرداری مشخص شد رباط صلیبی این بازیکن پاره شده و نمی‌تواند 6ماه بازی کند. او سریعا به تهران بازگشت تا زمینه را برای جراحی زانوی خود آماده کند. فعلا پای او ورم دارد و نمی‌تواند جراحی را انجام دهد. دیروز بهنام برزای دوست نزدیک اسماعیلی گفت پارگی رباط صلیبی او قطعی نیست ولی دیروز پزشکان گفتند این اتفاق برای فرشید رخ داده است.
​​​​​​​با توجه به این که زانوی اسماعیلی ورم زیادی دارد، قرار شد او 10روز فیزیوتراپی کند. پس از آن به احتمال فراوان راهی کشور قطر می‌شود تا زانوی خود را در کلینیک اسپایر به تیغ جراحان بسپارد. این بازیکن امیدوار است از نیم فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر بتواند برای باشگاه خوزستانی بازی کند. نکونام حساب ویژه‌ای روی فرشید باز کرده بود ولی این مصدومیت نقشه‌های او را خراب کرد. سرمربی قرمزهای خوزستان در روزهای گذشته به شدت پیگیر وضعیت اسماعیلی بوده است.