پایان فرار قاتل

پایان فرار قاتل

مردی که درجریان اختلاف باجوانی، او را کنارخودرویش با شلیک گلوله به قتل رسانده‌بود، بازداشت شد.

سرهنگ محمدعلی آدینه‌لو، رئیس پلیس آگاهی استان زنجان در این باره به سایت پلیس گفت: چندی پیش، درپی وقوع یک قتل در خیابان توحید شهر زنجان و گزارش این موضوع به پلیس، ماموران برای بررسی ماجرا به آنجا اعزام شدند. در جریان این تحقیقات بود که معلوم شد مردی ۳۲ ساله بر اثر شلیک با سلاح شکاری در کنار خودرویش به قتل رسیده است. کارآگاهان در تحقیقات میدانی و جنایی خود متوجه اختلاف قبلی مقتول با قاتل شدند و با احراز هویت متهم، او را در یکی از باغ‌های حومه زنجان دستگیر کردند. فرد دستگیرشده تحت بازجویی‌های فنی پلیس، انگیزه خود را از این قتل را اختلاف قبلی با مقتول اعلام کرد.

13 مصدوم به خاطر انحراف اتوبوس
واژگونی اتوبوس در سیستان و بلوچستان13 مصدوم برجای گذاشت. 
سجادی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان در این باره به فارس گفت : صبح دیروز ــ یکشنبه ــ در کیلومتر ۸۰ محور بزمان به بم، یک دستگاه اتوبوس از جاده منحرف شد. نجاتگران پایگاه امداد و نجات بزمان شهرستان ایرانشهر بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند. این تصادف منجر به مصدومیت 13 نفر شد که همگی تحت درمان قرار گرفتند. 

یک کشته در انفجار جشن عروسی
نشت گاز در مراسم عروسی در روستای مزرعه بید، واقع در شهر پالیز این شهرستان موجب انفجار خانه و مرگ یک مهمان شد. 
یاسر زیوری، مسئول آتش نشانی شهرداری اسدآباد همدان در این باره به ایرنا گفت :نشت گاز و زدن ناگهانی کلید برق توسط یکی از افراد حاضر در مراسم عروسی، موجب انفجار این خانه مسکونی در روستای مزرعه بید واقع در شهر پالیز شده بود. این انفجار موجب مصدوم شدن سه نفر از مهمانان شد که به بیمارستان انتقال یافتند.
وی افزود : از سه مصدوم این حادثه دو نفر از بیمارستان مرخص و یک نفر به علت سوختگی ۸۰ درصدی توسط اورژانس به بیمارستان همدان اعزام شد که متاسفانه این مرد ۶۰ ساله فوت کرد.
مسئول آتش نشانی شهرداری اسدآباد ادامه داد: با بررسی‌ها مشخص شد شیلنگ بخاری غیراستاندارد بوده و با استفاده از سه‌راهی به طول سه متر به بخاری متصل شده‌بود.

مصدومیت 5 نفر در تصادف قطارها
براثر برخورد دو قطار باری با هم در یک ایستگاه، پنج‌نفر مصدوم شدند.  
مهدی پازوکی،مدیرکل مدیریت بحران استانداری لرستان دراین باره به ایسنا گفت:صبح دیروزــ یکشنبه ــ درپی برخورد یک دستگاه ریل باس با قطار باری در ایستگاه کشور از توابع بخش پاپی، پنج نفر مصدوم شدند ومسیر راه آهن مسدود شد. براثر این حادثه دو نفر از مصدومان با اورژانس هوایی به بیمارستان الیگودرز منتقل و سه نفردیگر نیز توسط عوامل اورژانس امدارسانی شدند.

2کشته در تصادف خودروی سمند 
دو نفر از سرنشینان خودروی سمند در تصادف با تریلی در محور ماکو ــ شوط فوت شدند. 
حمید محبوبی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان‌غربی در این باره به مهر گفت : صبح دیروزــ یکشنبه ــ درمحور ماکو به شوط خودروی سمند با تریلی برخورد کرد که سبب آتش گرفتن خودروی سمند شد. ‌نجاتگران هلال‌احمر پایگاه امداد و نجات جاده‌ای «رند» ماکو بلافاصله به محل حادثه اعزام شده واقدامات اولیه را برای رهایی حادثه‌دیدگان انجام دادند. این حادثه دو فوتی داشت که بعد ازرهاسازی به پزشکی‌قانونی منتقل شدند. 

دستگیری همسرکش 74 ساله

مردسالخورده که در جریان اختلاف خانوادگی، همسرش را به قتل رسانده و متواری شده بود، در کمتر از یک ساعت فرار بازداشت شد.  
سردار ابراهیمی، فرمانده انتظامی استان قزوین در این باره به سایت پلیس گفت: درپی وقوع یک فقره قتل عمد به دلیل اختلاف خانوادگی در شهر کوهین، تحقیقات پلیسی دراین‌باره آغاز شد. مردی۷۴ساله با استفاده ازسلاح گرم همسرخودرا به قتل رسانده‌ بود. با تلاش ماموران، ضارب به همراه یک قبضه سلاح کمری و شش عدد فشنگ جنگی در کمتر از یک‌ساعت دستگیر شد.  
وی افزود: متهم در تحقیقات انجام شده با اعتراف به قتل همسرش، انگیزه خود را از این جنایت، اختلافات خانوادگی عنوان کرد. تحقیقات از وی ادامه دارد.