printlogo


شاه‌حسینی:
حواشی دفاع از «برادران لیلا» آلوده است
انسیه شاه‌حسینی گفت: از نظر من حواشی دفاع از فیلم «برادران لیلا» این‌قدر آلوده است که نباید در مورد آنها صحبت کرد اما بدون شک، اگر اقدامی یا توقیفی از طریق قانون شده، کاملا درست است.

وی گفت: در حال حاضر در جنوب کشور و در مناطق تفحص هستم و نمی‌خواهم ذهنم را با چنین حواشی سطحی که به وجود آمده، پر کنم. شاه‌حسینی با اشاره به شروع پیش‌تولید فیلم جدید خود اضافه کرد: به‌تازگی برای آماده‌سازی مقدمات فیلم جدیدم که با محوریت دفاع‌مقدس ساخته خواهد شد، راهی جنوب کشور شده‌ام و به امید خدا بعد از اتمام این مراحل به سراغ دریافت پروانه ساخت این فیلم خواهم رفت.
کارگردان فیلم «شب بخیر فرمانده» درباره مضمون فیلم جدید خود که هنوز نام قطعی آن انتخاب نشده، بیان کرد: این فیلم به خاطرات شخصی من از دوران دفاع‌مقدس باز می‌گردد. قرار است این فیلم تصویر تازه و ملموسی از زندگی شهدا و رزمندگان ارائه کند. 
شخصا معتقدم جامعه امروز، نیازمند تماشای ابعاد متفاوتی از دوران دفاع‌مقدس است و این فیلم در همین راستا تولید خواهد شد.
شاه‌حسینی درباره آخرین مراحل ساخت فیلم «به کودکان شلیک نکنید» خاطرنشان کرد: آن فیلم هم در برنامه کاری من است. این فیلم در عراق ساخته خواهد شد. به امید خدا بعد از فیلمی که در جنوب ایران می‌سازم به سراغ «به کودکان شلیک نکنید» خواهم رفت.