خوش رکاب جان ستان!

پژو 206 رکورددار حوادث

خوش رکاب جان ستان!

آمارهای منتشرشده از تخلفات رانندگی در ایران نشان می‌دهد صاحبان خودروی پژو 206 با اختلاف در صدر این تخلفاتند. پیش از این هم داده‌های پلیس گواهی می‌داد که این خودرو در تخلفات سرعت و البته واژگونی جای پراید را در فهرست مورد نظر گرفته است. اما صاحبان خودروی پژو 206 در ایران عموما چه کسانی‌ هستند؟

قرص تقویتی 206!
سرهنگ شریفی: این خودرو در بین جوانان طرفداران زیادی دارد و برخی رانندگان آنها اغلب هزینه‌های زیادی روی این خودروها انجام می‌دهند تا آن ‌را از حالت استاندارد خارج کنند. 

1402
185 کیلومتر در خیابان
بیشترین تخلف سرعت که توسط دوربین‌ها ثبت شده مربوط به خودرویی است که راننده آن با سرعت بیش از ۱۸۵ کیلومتر بر ساعت اقدام به رانندگی کرده بود. این خودرو توقیف و اعمال قانون شد.

نیمه‌شب در تهران
بیشترین ارتکاب تخلف بین ساعت یک تا 2 بامداد رخ داده است. در این بازه زمانی بزرگراه‌های تهران خلوت است و برخی رانندگان وسوسه می‌شوند با سرعت برانند. 

عاشقان سرعت، صاحبان پژو
هر چند نمی‌توان صاحبان خودروها در ایران را دسته‌بندی کرد اما درباره 206 می‌توان با تقریب بالایی عنوان کرد مشتریان این خودرو اغلب جوانان هیجان‌طلب هستند.

خوش‌رکاب!
این خودرو ابتدای دهه 80 به بازار داخلی ایران وارد شد و در طول همه این 20سال همواره جزو پرفروش‌ترین محصولات ایران‌خودرو بوده‌ است.