نسخه Pdf

با AirDroid بین اندروید و ویندوز فایل جابه‌جا کنیم

با AirDroid بین اندروید و ویندوز فایل جابه‌جا کنیم

نرم افزار AirDroid یک نرم افزار مدیریتی بی‌سیم است. روش کار به این‌صورت است که ابتدا در موبایل خود وارد محیط نرم افزار می‌شوید. سپس نرم افزار یک آدرس اینترنتی به شما می‌دهد. کافی است این آدرس را در مرورگر ویندوز خود (مثلا فایرفاکس) وارد کنید تا بتوانید تلفن همراه خود را از طریق رایانه مدیریت کنید.

1- Transfer
این بخش حاوی سه برگه است، My Devices، Nearby و Friends. در برگه My Devices می‌توانید به نسخه وب AirDroid بروید، رایانه   متصل شده را مشاهده کنید و یا دستگاه جدید اضافه کنید.

2- در برگه Nearby می‌توانید دستگاه‌های نزدیک به خود را پیدا کنید و با آنها جفت شوید.

3- در برگه Friends می‌توانید به بخش کمک نرم افزار دسترسی پیدا کنید و دوستان جدید اضافه کنید.

4- Tools
 در این بخش چندین ابزار کاربردی وجود دارد: مدیریت فایل، مدیریت بک آپ و تقویت کننده.

5- از طریق Files می‌توانید تمامی فایل‌های موجود در موبایل خود از قبیل نرم افزار ها، تصاویر، آهنگ ها، ویدئو‌ها، اسناد، فایل‌های حجیم، فایل‌های دانلود شده و فایل‌های دریافتی را مشاهده و آنها را مدیریت کنید:

6- از بخش Booster می‌توانید نرم افزار‌هایی که در پس زمینه در حال فعالیت هستند را مشاهده و پردازش هر کدام را متوقف کنید تا فضای اشغال‌شده رم‌تان آزاد شود.

7- از بخش Find Phone می‌توانید با فعال کردن گزینه Find Phone، هنگامی که به دستگاه‌تان دسترسی ندارید، آن را مکان یابی کنید.

8- Settings
از بخش General در تنظیمات نرم افزار، می‌توانید نام دستگاه خود را مشاهده کنید، دستگاه را از طریق ریموت بیدار کنید، حالت ذخیره نیرو را فعال کنید، صفحه نمایش را روشن نگه دارید، تنظیمات انتقال از راه دور را ویرایش کنید، دریافت خودکار به‌روزرسانی را فعال کنید و یک شورتکات از نرم افزار را روی Home screen اضافه کنید.