حق با شماست

حق با شماست

# یخ‌زدگی - معابر 
جمعی از شهروندان: 
بعد از بارش برف، برخی از کوچه‌ها و معابر دچار یخ‌زدگی می‌شوند و عبور و مرور برای افراد خصوصا سالمندان دشوار است. لطفا به این مشکل رسیدگی شود.

#زمین- بازنشسته
شهروندی از زنجان:
از دولت درخواست می‌شود تا به خانواده بازنشستگان فرهنگی که فاقد سرپرست هستند زمینی بابت ساخت مسکن داده شود تا بعد از سال‌ها کار، صاحب خانه شوند.

# ترافیک - سردرگمی
یک شهروند:
 هدایت خودروها برای پیشگیری از سردرگمی مسافران در معابر شهری از وظایف شهرداری شهرهای زیارتی و سیاحتی است. متاسفانه در ابتدای ورودی شهر مشهد از مسیر شمال(بجنورد) تابلوی هدایت‌کننده به سمت کمربندی (شمال و جنوب مشهد، چراغچی و‌...) وجود ندارد. البته تابلوهایی برای اهالی بومی نصب شده که افراد غیر‌بومی با مشکل مواجه می‌شوند. انتظار می‌رود که جهت کلی حرکت خودروها (کمربندی شمال و جنوب شهر) مشخص شود تا باعت سردرگمی مسافران نشود.

# واردات - خودرو
یک شهروند:
 دولت محترم همان‌طورکه رئیس بانک مرکزى را تغییر داد باید یک تغییر اساسى دیگر هم بدهد. مطالبه مردم تغییر وزیر صنعت و معاونت خودرویى وزارت صنعت است زیرا اقدامات ایشان جز نابسامان کردن و سرمایه‌ای‌ کردن خودرو، خروجى دیگری نداشت، همچنین فروش خودرو در بورس و واردات انحصارى نیز گویای این تغییرات است.
ضمیمه قفسه کتاب