قتل شوهر با مشروب مسموم

قتل شوهر با مشروب مسموم

مرد جوان که به‌عنوان مظنون قتل یک مرد بازداشت شده، در تحقیقات مدعی شد همسر مقتول با حل کردن قرص‌های خواب‌آور در مشروب، شوهرش را کشته است.

به گزارش خبرنگار جام‌جم، نیمه دوم شهریور امسال خانواده‌ای با حضور در اداره دهم پلیس آگاهی تهران شکایت کردند پسر 37ساله‌شان که متاهل بوده و پسری نوجوان دارد، سه ماه قبل بیهوش به بیمارستان منتقل و فوت شده است. در آن زمان پزشکان گفته بودند که مرگ او بر اثر سکته قلبی بوده اما این اواخر متوجه رابطه عاشقانه عروس‌شان با  مرد غریبه‌ای شدند و احتمال می‌دهند آن‌ دو پسرشان را به قتل رسانده باشند. بعد از آن بود که مرد غریبه و عروس خانواده شاکی بازداشت شدند. عروس جوان مدعی بود که شوهرش معتاد به الکل بوده، کتکش می‌زده و مدام اذیتش می‌کرده و طلاقش نمی‌داده است. همین باعث شده به‌طور اتفاقی با فرید که تعمیرکار خودروست آشنا شده و با هم دوست شوند‌. شوهرش به‌علت خوردن مشروب فوت کرده و چون خانواده شوهرش نمی‌خواهند مهریه 500سکه‌ای او را بپردازند‌، این شکایت را مطرح کردند.  
فرید دیروز سکوت خود را شکست و گفت‌: به‌طور اتفاقی شیوا را در خیابان سوار کردم و به مقصدش رساندم. همین باعث آشنایی‌مان شد‌. گاهی همدیگر را می‌دیدیم. مدام درباره بدرفتاری‌های شوهرش حرف می‌زد‌. چند بار برای طلاق اقدام کرده اما موفق نشده بود‌. ‌از این وضع خسته شده بود و برایم تعریف کرد که می‌خواهد او را به قتل برساند. 
یک روز از من خواست که دو بسته 10تایی قرص‌ خواب‌آور برایش بخرم که طبق خواسته‌اش عمل کردم. چند روزی از او خبر نداشتم تا این‌که تلفنی با من حرف زد و مدعی شد قرص‌ها را در الکل حل کرده و به شوهرش داده و باعث مرگ او شده است.
با اعتراف این مرد و اطلاعاتی که در اختیار پلیس جنایی قرار داد، تحقیقات از همسر مقتول وارد مرحله جدیدی شد‌. این در‌حالی بود که او همچنان منکر قتل شوهرش است و تحقیقات از آنها ادامه دارد‌.