قتل پدر در جلسه آشتی‌کنان

قتل پدر در جلسه آشتی‌کنان

پسر جوان در جلسه آشتی‌کنان با پدر و مادرش آنها را با چاقو زخمی کرد و گریخت. پدر خانواده پس از انتقال به بیمارستان بر اثر شدت جراحات جان باخت.

به گزارش خبرنگار جام‌جم، ساعت 17 و 30 دقیقه عصر دوشنبه بیست و ششم دی امسال، صدای فریاد و کمک‌خواهی از خانه‌ای در خیابان ثانی در محله نارمک تهران بلند شد. همسایه‌ها وقتی رد صدا را گرفتند، متوجه شدند صدا از طبقه اول خانه زوج میانسال که در خانه‌شان نیمه‌باز است، می‌آید. همسایه‌ها به آنجا رفته، چند بار ساکنان خانه را صدا زدند و هنگامی که پاسخی دریافت نکردند، وارد خانه شده و مشاهده کردند زوج صاحبخانه زخمی در اتاق‌نشیمن افتاده‌اند، وسایل خانه نیز به‌هم ریخته بود. 
در همین زمان مردی که می‌گفت کارفرمای پسر این زوج است، نزد همسایه‌ها آمد و گفت شاهد ماجرا بوده و پسر خانواده، پدر و مادرش را با چاقو زخمی کرده و متواری شده است. آنها به بیمارستان منتقل شدند اما ساعاتی بعد مرد زخمی تسلیم مرگ شد و همسرش همچنان تحت درمان قرار دارد. در ادامه ماموران کلانتری گلبرگ موضوع این قتل را به محمدرضا صاحب‌جمعی، بازپرس کشیک قتل دادسرای جنایی تهران اطلاع دادند که با دستور او، تحقیقات ماموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران در این رابطه آغاز شد. مردی که تنها شاهد این قتل بود در تحقیقات گفت: مهرداد مدت‌ها بود برایم کار می‌کرد اما با خانواده‌اش برسر مسائل مالی و خانوادگی دچار اختلاف‌هایی شده بود. کار به جایی رسید که از خانه قهر کرده و از یک سال قبل شب‌ها را در مسافرخانه می‌ماند. با دیدن این وضعیت تصمیم گرفتم آنها را آشتی دهم. ابتدا با کارگرم، مهرداد و بعد با والدینش حرف زدم که قبول کردند آشتی کنند. عصر روز حادثه همراه مهرداد شیرینی خریدیم و نزد والدینش رفتیم. حرف زدیم و مشکل داشت حل می‌شد که مهرداد با والدینش جروبحث کرد و یکدفعه از کوره در رفت. او سمت آشپزخانه رفت و با برداشتن دو چاقو سمت‌مان آمد. التماس کردم کاری نکند که توجه نکرد و نتوانست خشم خود را کنترل کند و با چاقوها پدر و مادرش را زخمی کرد. خواستم مانعش شوم که مرا هم تهدید کرد و گریخت.
پرونده این قتل در شعبه ششم بازپرسی دادسرای جنایی تهران در دست بررسی است.