چه خبر؟

چه خبر؟

برنامه‌سازان حوزه سلامت رادیو تقدیر شدند
در مراسمی با حضور بخشی‌زاده معاون صدای رسانه ملی، کمالی معاون صدای استان‌های و مدیران شبکه‌های رادیویی، برنامه‌سازان رادیویی برگزیده حوزه سلامت معرفی شدند.
به گزارش روابط‌عمومی معاونت صدا، علی بخشی‌زاده، معاون صدای رسانه ملی با بیان اهمیت برگزاری جشنواره‌ها گفت: در این دوره مقرر شد به‌صورت موضوعی کار انجام شود که در این حالت اعتبار جوایز نیز بیشتر می‌شود و زحماتی که در این بخش متحمل می‌شود در دریای بی‌نهایت جشنواره گم نمی‌شود. در معاونت صدا امروزه تمام شبکه‌های تخصصی دارای شورای تخصصی هستند. به‌عنوان مثال شبکه رادیویی ورزش متولی حوزه ورزش است و دیگران نیز بر همین اساس هستند. ماحصل این سیاستگذاری‌ها که به برنامه‌ریزی و برنامه‌سازی می‌انجامد، برگزاری جشنواره‌هایی است که به‌این صورت برگزار می‌شود.
وی در ادامه خاطرنشان کرد، گاهی اوقات دیده شده‌است که برخی جشنواره‌ها به ضد هدف تبدیل می‌شود. زیرا گاهی اوقات موضوعات کلی جشنواره بیش از حد وسیع هستند که خیلی مباحث در دل آنها ممکن است گم شود. به همین دلیل جشنواره برای یک جشنواره مد نظر نیست. جشنواره‌ای که محصول داشته باشد و ما را به وضع مطلوب نزدیک کند مد نظر ماست.
گفتنی است در این مراسم برگزیدگان ذیل معرفی شدند.
در بخش مینی فیچر:
نفر اول: امین حسین‌زاده، مرکز خوزستان
نفر دوم: مدینه غلامی، مرکز خوزستان
نفر سوم: بی‌بی الهه مصطفوی، رادیو گفت‌وگو
در بخش psa  :
نفر اول: سهیلا ایزدی، مرکز کرمانشاه
نفر دوم: مرتضی میلانی، رادیو سلامت
نفر سوم: مریم تقی‌زاده، مرکز یزد
در بخش مستند گزارشی:
نفر اول: مریم امینی، مرکز ایلام
نفر دوم: محمد‌حسین آزما، رادیو معارف
نفر سوم: محبوبه سلیمانی‌پور، مرکز اصفهان
«خوشنام» به گذشته رفت
 تصویربرداری سریال «خوشنام» به کارگردانی علیرضا نجف‌زاده و به تهیه‌کنندگی احمد زالی که توسط محسن کیایی طرح و فیلمنامه ابتدایی‌اش نوشته شده بود و توسط فهیمه سلیمانی بازنویسی شده‌است در تهران ادامه دارد. به‌گزارش جام‌جم، سریال خوشنام، کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک در تهران تصویربرداری می‌شود. علیرضا نجف‌زاده، کارگردان این سریال تلویزیونی گفت: درحال حاضر مشغول گرفتن سکانس فلاش‌بک داستان هستیم که عمدتا مربوط به اوایل دهه‌های 70 است و با توجه به تغییر چهره شهر و انتخاب سخت لوکیشن در محله‌های قدیمی‌تر مشغول کار و تصویربرداری از دوران کودکی بازیگران اصلی سریال هستیم و متاسفانه به‌دلیل رشد سویه جدید کرونا کار کردن بسیار سخت شده‌است.
 نجف‌زاده در‌خصوص بازیگران سریال خوشنام اظهار کرد: مجموعه‌ای از بازیگران تئاتر و کودکان آموزش‌دیده در حرفه بازیگری مشغول ایفای نقش دوران کودکی و نوجوانی سحر ولدبیگی، نیلوفر رجایی‌فر، شهره لرستانی و فریده سپاه‌منصور هستند.   
نصرت میرعظیمی نقش جوانی‌های حمید لولایی را ایفا می‌کند، رادمهر رزمجو نقش کودکی‌های کاراکتر «شهرام»، یاس هجرت ایفاگر کودکی نقش «پروانه»، گلوریا شایسته ایفاگر نقش کودکی کاراکتر «پونه»، نگین جم نقش جوانی‌های «پری» که همان شهره لرستانی است را بازی می‌کند، میچکا خدابنده‌لو ایفاگر جوانی نقش «مهربان» و ابوالفتح بابازاده نیز با همان کاراکتر قبلی خود که مش یعقوب نام دارد در صحنه فیلمبرداری حاضر است.