سرلشکر باقری: موسوی زمان مسئولیتش هم چوب لای چرخ نظام می‌گذاشت

سرلشکر باقری: موسوی زمان مسئولیتش هم چوب لای چرخ نظام می‌گذاشت

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح با بیان این‌که سخنان میرحسین موسوی ارزش پاسخ‌دهی و بازگو کردن ندارد، گفت: او با این کارش تنها جایگاه خودش را نزد مردم خراب‌تر می‌کند.

سرلشکر محمد باقری، در نشست خبری با اشاره به بیانیه اخیر میرحسین موسوی و مطالب مطرح‌شده درباره مدافعان حرم و شخص سردار حسین همدانی گفت: باید به نسل نو گفته شود که چرا جوان و نیروی ما وارد دفاع از حرم شد. مگر ما برای دفاع از حرم تردید داریم؟ استکبار به صورت رسمی در رسانه‌هایش اعتراف کرد که داعش را ابداع کرد تا سوریه را به تصرف درآوریم. می‌دانید اگر این تهدید عملی می‌شد چه اتفاقی در حرم اهل بیت و بر مسلمانان سوریه و عراق می‌افتاد و آن وقت چه بر سر ایران می‌آمد؟سرلشکر باقری ادامه داد: همگان دیدند که همان سه نفر فریب‌خورده از تفکر داعش که پایشان به تهران رسید، چه کردند! و چه خون‌های بیگناهی را ریختند، در حالی که ما با حداقل نفرات و حداقل امکانات در برابر این تروریست‌ها در سوریه و عراق ایستادیم.
رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح افزود: نیروهای ما در سوریه و عراق اندک بود و سردار شهید حسین همدانی و شهید حاج قاسم با بهره‌گیری از سرمایه‌های آن کشورها توانستند ساختار سازمانی داعش را نابود کنند و امنیت حریم اهل بیت(ع) تأمین شد.باقری با بیان این‌که سخنان میرحسین موسوی ارزش پاسخ‌دهی و بازگو کردن ندارد، تصریح کرد: او در برهه‌ای از زمان که مسئولیت داشت برای نظام سنگ‌اندازی کرد و چوب لای چرخ گذاشت و حتی با عبارات سخیف، از شهیدان یاد کرد.