فرار بعد از قتل پسرخاله در جشن عروسی 

فرار بعد از قتل پسرخاله در جشن عروسی 

مرد جوان که درپی اختلاف خانوادگی و طایفه‌ای در تعقیب پسرخاله‌اش بود، او را در یک جشن عروسی به دام انداخته و به قتل رساند.

به گزارش خبرنگار جام‌جم، ساعت 23 و 30 دقیقه هفدهم خرداد امسال درپی حمله مردی چاقو به دست به یکی از مهمانان در جشن عروسی مهمانان با پلیس 110 تماس گرفته و موضوع را اطلاع دادند. مرد جوان که مهمان جشن بود با ضربه چاقو به قتل رسید و قاتل چاقو به‌دست فرار کرد. با حضور ماموران کلانتری نبرد در محل، موضوع به بازپرس کشیک قتل دادسرای جنایی تهران گزارش و تحقیقات برای دستگیری قاتل فراری آغاز شد. ماموران به تحقیق از شاهدان پرداختند که یکی از آنها گفت: مقتول از دوستانم بود. از مدت‌ها قبل او و خانواده‌اش برسر مسائل خانوادگی و طایفه‌ای با پسرخاله‌اش و خانواده او در افغانستان درگیری‌های زیادی داشتند و کارشان به ضد و خورد هم کشیده شده بود. مقتول از ترس جانش فرارکرده و به ایران آمده بود که در جشن عروسی به صورت اتفاقی با پسرخاله‌اش رو‌به‌رو شد. آنها با یکدیگر درگیر شدند که منجر به قتل دوستم شد. قاتل بعد از تهدید مهمانان، متواری شد.  این در حالی بود که در تحقیقات بعدی معلوم شد قاتل در چند ماه گذشته درصدد قتل پسرخاله‌اش بوده تا سرانجام او را در این جشن یافته و نقشه‌اش را اجرا کرده است. 
محمدمهدی براعه، بازپرس شعبه سوم دادسرای جنایی تهران با تایید این خبر گفت: با شناسایی هویت قاتل او تحت تعقیب قرار گرفت و پلیس در تلاش برای دستگیری اوست.